Sandra Pronk (25) studeerde Bedrijfskunde en Human Resource Management in Groningen. Ze werkt als campus recruiter. Momenteel neemt ze deel aan de Race of the Classics for Young Professionals (#ROTCYP). Op Careerwise deelt ze haar belevenissen.
Het besluit is gevallen: Engeland!
Het is inmiddels de ochtend van de rees. Ik merk dat de verwachtingen hoog gespannen zijn. Alle boten worden klaar gemaakt voor vertrek. Uiteraard probeert elk team zijn boot zo veel mogelijk te pimpen in de huisstijl van zijn bedrijf; vlaggen, zitzakken, blowtubes, niets is te gek.
Cursus zeilen en tuigage
Handicap
De spanning en concurrentie zijn ondertussen goed zichtbaar. Nu ons schip, de Wylde Swan, een zware handicap toegewezen heeft gekregen en we weten dat we naar Engeland gaan, komt de wil om te presteren (en te excelleren) ;-) pas echt bovendrijven. Onze eindtijd gaat vermenigvuldigd worden met een factor tussen 1,014 en 1,089, afhankelijk van de wind. Daar waar andere boten soms zelfs de factor 0,770 mogen gebruiken! Betekent dat wij dus alle zeilen bij moeten zetten om als eerste in Ipswich te eindigen.
Ons team tijdens het uitvaren
Mooie Avonturen
Waarschijnlijk begint niet iedereen helemaal fit aan de strijd. Gisteren was namelijk de eerste borrel. 600 Young Professionals, allemaal in hun bedrijfspolo’s, zochten naar samenwerking of zweepten juist de strijd wat verder op! We hebben de eerste mooie avonturen al beleefd. Zo blijkt het slapen in een hangmat toch lastiger dan gedacht en is de vloer ook iets harder… Ook is het eerste slachtoffer van zeeziekte al gevallen, zelfs nog voordat we uitgevaren zijn!
Ikzelf aan het presteren
We zoeken dus nu de grenzen al op. Het belooft een mooie strijd te worden. Team Delta Lloyd is er in ieder geval klaar voor!
Lees alle blogs van Sandra over haar belevenissen tijdens de Rees.